Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Základní škola a mateřská škola
Dolní Bečva, okres Vsetín
Pasování prvňáčků na čtenáře 2019

Pasování prvňáčků na čtenáře 2019

Ve středu 5. 6. 2019 proběhlo v obecní knihovně pasování na čtenáře. Na prvňáčky čekalo překvapení - Brouk Pytlík a Ferda Mravenec chtěli pomoci přečíst návod na zapojení rozhlasového přijímače, protože sami neuměli číst.

Jaké bylo milé překvapení, když prvňáčci po větách přečetli návod a rozhlas začal fungovat. Za to je paní knihovnice z rožnovské knihovny (paní R. Vinklerová, paní J. Slezáková, paní E. Halamíčková) po složení čtenářského slibu pasovaly na čtenáře - rytíře Řádu krásného slova.

Od paní místostarostky P. Novosadové a knihovnice z obecní knihovny paní H. Trefilové dostaly děti dárečky a průkazku, na kterou si už vypůjčily svou první knížku.


Všem moc děkujeme za krásně strávený čas, dárečky a pěkný program.

 

 

žáci 1. třídy a Mgr. R. Chrástecká

05. 06. 2019 12:52:00 | Administrátor webu