Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Základní škola a mateřská škola
Dolní Bečva, okres Vsetín
V. třída - Den v přírodě

V. třída - Den v přírodě

25. 6. 2019 jsme strávili den v přírodě.Na podzim se nám zalíbilo místo s ohništěm u řeky Bečvy a již tehdy jsme se rozhodli, že se k němu na začátku léta vrátíme. Počasí nám to dnes umožnilo. Vyčistili jsme ohniště od odpadků, připravili z donesených i nasbíraných větví a polínek ohniště, rozdělali jsme oheň, upravili si pruty na opékání a ... ...někteří z nás byli překvapeni, že oheň hřeje, a že na opékání špekáčků musí být také dávka trpělivosti. 

Řeka Bečva nám poskytla příjemné osvěžení a zábavu. Vodou z ní jsme také uhasili ohniště, uložili zbylé dřevo pro další zájemce a vydali se zpět do školy. 

 

25. 06. 2019 14:10:00 | Tvardková Zdeňka