Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Základní škola a mateřská škola
Dolní Bečva, okres Vsetín
Beseda se Svaťou Božákem

Beseda se Svaťou Božákem

8.12. navštívil naši školu pan Svaťa Božák, ultramaratonský cyklista, který projel jako první Čech Race Across America -  5 tisíc kilometrů za necelých 11 dní. Tento svůj obdivuhodný výkon prezentoval pomocí spousty fotografií a videa. Vše doprovázel komentářem, který byl velmi zajímavý, popisoval přípravy své účasti na tento závod, včetně představení doprovodného týmu a okolností, které celý závod provázely. Na závěr besedy se děti mohly zeptat na vše ohledně závodu, co je zajímá. A otázek bylo dost...  Chtěla bych poděkovat panu Božákovi za dechberoucí jím zprostředkované zážitky, uspořádanou besedu a přeji mu spoustu dalších úspěchů.

 

Mgr. Michaela Vašutová

13. 12. 2017 12:14:00 | Vašutová Michaela