Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Základní škola a mateřská škola
Dolní Bečva, okres Vsetín
Celorepublikové finále ve futsalu Pardubice

Celorepublikové finále ve futsalu Pardubice

5.5.2017 se tým našich žákyň ve složení Lucie Kubáňová, Tereza Vašková, Tereza Ondrůšková, Aneta Růčková, Jana Karafiátová, Klára Pavlíčková, Adéla Adamcová a Kateřina Růčková zúčastnil celorepublikového finále ve futsalu v Pardubicích. Přestože naše žákyně nebyly poraženy a nikdo jim nedokázal vstřelit gól, počet bodů jim neumožnil dostat se na stupně vítězů. Přesto však hrály velmi dobře, skončily na 4. místě. Pro všechny zúčastněné to byl zcela jistě nezapomenutelný zážitek. Gratulujeme k úspěchu. Také děkujeme panu Pavlíčkovi za asistenci a doprovod na tuto sportovní akci.

 

Mgr. Libor Fusek

 

12. 05. 2017 10:05:00 | Vašutová Michaela