Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Základní škola a mateřská škola
Dolní Bečva, okres Vsetín
Návrat žáků 2. stupně

Návrat žáků 2. stupně

Informace k rotační výuce 2. stupně

Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k postupnému rozvolňování, které se týká i rotačního příchodu žáků 2. stupně do škol, Vám zasílám následující informace:

Od pondělí 10.5.2021 nastoupí k výuce žáci 7. a 8. ročníku.
Od pondělí 17.5.2021 nastoupí k výuce žáci 6.A, 6.B a 9. ročníku.

Bude probíhat také povinné testování žáků - testem poskytovaným školou​ - stěrem z přední části nosu, který si dle instrukcí učitele budou provádět žáci sami. Mohou se také otestovat ve škole testem, který si přinesou z domu (seznam schválených testů najdete na stránkách Ministerstva zdravotnictví).

Žáci budou mít po celou dobu pobytu ve škole zakryté dýchací ústrojí zdravotnickou rouškou.

​Žáci 2. stupně budou povinně testováni vždy v pondělí a ve čtvrtek.

Testování 8. (9. třída) třída ​ - žáci se před školu dostaví v 7:45 hodin, vyučující konkrétní hodiny si je před školou převezme a po přezutí v šatnách odvede na testovací místo do šaten TV, pak odchází žáci do třídy.

Testování 7. třída (6.A a 6.B) - ​žáci se před školu dostaví v 8:15 hodin, TU nebo vyučující konkrétní hodiny je před školou převezme a po přezutí v šatnách odvede na testovací místo do šaten TV, pak odchází žáci do třídy.

Pro všechny žáky platí, že 2. vyučovací hodina v pondělí 10.5. (a pak 17.5. pro 6.A, 6.B a 9. třídu) bude hodinou třídnickou.

Vzhledem k často se měnícím informacích o provozu škol, sledujte, prosím, pravidelně webové stránky školy nebo zprávy na Bakalářích.

Pokud by došlo ke zjištění pozitivního výsledku testu u žáka, bude kontaktován zákonný zástupce žáka a celá třída o dalším postupu.

Michaela Vašutová

07. 05. 2021 10:30:00 | Administrátor webu