Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Základní škola a mateřská škola
Dolní Bečva, okres Vsetín
Školní výlet 1.+2. třída

Školní výlet 1.+2. třída

1. a 2. třída dne 25.5. vyrazila na školní výlet. Díky deštivému počasí jsme změnili směr trasy. První zastávkou se stalo kopřivnické muzeum plné starých TATRA veteránů. Děti se zájmem navštívily i expozici atleta tisíciletí - Emila Zátopka a obdivovaly vítězné trofeje z dob jeho kariéry. 

Pak jsme pokračovali do ZOO Ostrava. Naštěstí přestalo pršet a mohli jsme sledovat život zvířat z celého světa. Děti pozorovaly nejen zebry, žirafy, lvy..., ale také zvířata žijící na českém selském dvoře.

Žáci nás při návratu překvapili pěveckými dovednostmi, zejména písní Máme rádi zvířata :-)

Výlet nás všechny bavil a věříme, že děti budou mít celý rok na co vzpomínat.

 

 

Mgr. Růžena Chrástecká

Lenka Kubová

26. 05. 2017 10:23:00 | Vašutová Michaela