Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Základní škola a mateřská škola
Dolní Bečva, okres Vsetín
Turnaj žáků 3. tříd v sálové kopané

Turnaj žáků 3. tříd v sálové kopané

SVČ Rožnov pod Radhoštěm ve spolupráci se školami okrsku Rožnov uspořádaly dne 24.11.2017 v hale ZŠ Dolní Bečva turnaj žáků 3. tříd v sálové kopané. Pod vedením pana Ing. Pavla Navaříka byl turnaj zahájen za účasti 4 družstev. Pomocnými rozhodčími byli Mgr. Martin Navařík a pan Pavel Drozd. Našim fotbalistům se dařilo, získali jasné 1. místo výhrami 6:1, 4:0, 4:1. Odnesli si krásný pohár s diplomem a dvěma žákům se dostalo zvláštního ocenění, a to: Vojtěch Laža za nejlepšího hráče turnaje a Tomáš Pařenica za nejlepšího brankáře. Děkujeme panu Filipu Tichému za perfektní vedení týmu a SVČ Rožnov pod Radhoštěm za bezvadnou organizaci turnaje.

 

 

 Děvčatům a chlapcům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a vzornou reprezentaci.

 

 

 

Mgr. Růžena Chrástecká

28. 11. 2017 12:52:00 | Vašutová Michaela