Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Základní škola a mateřská škola
Dolní Bečva, okres Vsetín
Odpoledne s hasiči a policií

Odpoledne s hasiči a policií

Projektový den – Odpoledne s hasiči a policií

6..6.2019 proběhl ve ŠD projektový den Odpoledne s hasiči a policií. Na školní hřiště přijeli se svou technikou hasiči SDH Dolní Bečva s velitelem Liborem Mikudou a příslušníci státní policie ČR z Rožnova pod Radhoštěm, pan vrchní asistent Jiří Vlček a pan Němec.

Zajímavým vyprávěním a ukázkami techniky žákům přiblížili práci hasičů a policie. Žáci se zájmem sledovali jejich program s možností vyzkoušet si výstroj obou složek, prohlédnout si výzbroj policie, seznámili se s tím, co jejich práce obnáší.

Žáci soutěžili ve shazování plechovek proudem vody ze džberové stříkačky, nakreslili obrázky s danou tématikou křídou na asfaltovou plochu.

29. 08. 2019 08:32:00 | Martin Polách