Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Základní škola a mateřská škola
Dolní Bečva, okres Vsetín

Archív aktualit

úterý 24.05.2022

"Malování" v přírodě

Navzdory větru se páťákům podařilo "namalovat" obrazy z toho, co jim poskytla příroda. Zhlédněte umělecká díla na fotografiích. 

středa 18.05.2022

Oznámení nájemcům haly a galerie

Oznámení nájemcům haly a galerie: Vzhledem k zvyšování cen energií a ostatních provozních nákladů dochází od 18. 5. 2022 k navýšení cen pronájmu haly na 300,- Kč /hodina a galerie na 120,- Kč/hodina.  

pátek 13.05.2022

„A tuhle knihu už jsi četl?“

„A tuhle knihu už jsi četl?“ Pátek třináctého nemusí vždy znamenat špatný den. Pro některé žáky naší školy byl vydařený a slavnostní. MAP Rožnovsko v tento den zorganizovalo literární klání, na kterém byly prezentovány oblíbené knihy dětí. Naši školu reprezentovala Michaela Čáňová ze 3.A. Představila knihu Heidi, děvčátko z hor. Jana Vašenková a Lukáš Závorka z 5.A si vybrali knihu Harry Potter a tajemná komnata. Lucie Juříčková ze 7.B vytvořila lapbook o knize Všem klukům, které jsem milovala. Podporou pro každého z nich byl několikačlenný tým spolužáků. V rožnovské Brillovce se tak sešlo početné publikum žáků 1. stupně ze škol z Rožnova, Horní Bečvy, Prostřední Bečvy, Dolní Bečvy a Zubří. Publikum pro žáky 2. stupně bylo počtem skromnější. Rožnovské školy svou účastí doplnila pouze naše škola. Michalko, Jani, Luky a Luci, děkujeme, že jste překonali ostych a trému. Svým vystoupením jste ukázali, že stojí za to číst. Možná jste přispěli k založení tradice – každoročnímu literárnímu setkávání se.

pátek 06.05.2022

Běh osvobození 2022

V pátek 6.5.2022 se v aleji Hynka Tošenovského uskutečnil tradiční Běh osvobození, kterého se zúčastnili žáci a děti všech ročníků školy a školky. Počasí zprvu nebylo pro běh ideální, nakonec se ale umoudřilo a tak nic nebránilo tomu, aby se závod nemohl uskutečnit tradičně v aleji. Žáci, kteří se umístili do 3. místa na stupních vítězů, získali kromě diplomu také pohár. Všichni běžci byli odměněni drobným občerstvením. Děkujeme za organizaci akce školské komisi Dolní Bečva a SVČ Rožnov pod Radhoštěm.

pondělí 02.05.2022

Zápis pro cizince

Zápis k základnímu vzdělávání pro cizince

pondělí 25.04.2022

Kopaná McDonald's cup, kategorie 1. - 3. tříd

Turnaj v kopané

pátek 08.04.2022

Malování vajíček

Hody, hody doprovody...

pátek 08.04.2022

No backpack day

Trojice dívek ze 7.B přišla s nápadem a celý druhý stupeň, pro který byla myšlenka určena, ji podpořil. Do školy s učením, ale bez batohu? No backpack day je oblíbeným happeningem po celém světě. Cílem je upozornit na miliony dětí, které denně nosí v ruce pomůcky do mnoho kilometrů vzdálených škol. Ve fotogalerii zjistíte, do čeho jsme školní potřeby ukryli my.

pátek 08.04.2022

Výsledky zápisu do 1. třídy pro školní rok 2022/2023

Vážení rodiče, v přiloženém souboru najdete výsledky zápisu do 1. třídy pro následující školní rok pod přiděleným registračním číslem, které jste obdrželi v pozvánce k zápisu.   Michaela Vašutová

úterý 05.04.2022

Matematický klokan 2022

Také letos se žáci 2. - 9. tříd zúčastnili mezinárodní matematické soutěže "Matematický klokan". Zde je přehled nejlepších řešitelů v jednotlivých kategoriích: