Nacházíte se v režimu vypnuté grafiky. Přepnout na grafickou verzi webu.

Aktuality uživatle Iva Jurčová

Obrázek k aktualitě Vystoupení na Den Matek

Vystoupení na Den Matek

31. 05. 2024 | Iva Jurčová

Dne 12.5. jsme měli možnost zazpívat a zatancovat našim maminkám a babičkám. Vystoupení jsme si moc užili!

Obrázek k aktualitě Moudrá sovička 2024

Moudrá sovička 2024

21. 05. 2024 | Iva Jurčová

Vybraní žáci z druhého až pátého ročníku zvítězili v letošním ročníku soutěže Moudrá sovička, která se konala 17. května 2024 ve SVČ Rožnov pod Radhoštěm. Soutěž byla zaměřená na přírodovědné a logické úlohy.

Obrázek k aktualitě Velikonoční bojovka

Velikonoční bojovka

26. 03. 2024 | Iva Jurčová

Žáci 3. a 5. ročníku se dne 26.3. 2024 zúčastnili Velikonoční bojovky v rámci vyučování a přiblížení světových Velikonočních tradic. Čekala je bojovka s indíciemi, tradiční "egg hunt" a nakonec žáci našli díky tajence drobnou odměnu od velikonočních zajíčků, třídních učitelek Markéty Suchankové a I…

Obrázek k aktualitě S Jaderničkou jsme přivítali jaro

S Jaderničkou jsme přivítali jaro

24. 03. 2024 | Iva Jurčová

Ve čtvrtek 21.3. 2024 jsme si dětmi ze souboru Jadernička připomenuli starodávný lidový zvyk vynášení Mařeny.