Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Základní škola a mateřská škola
Dolní Bečva, okres Vsetín

Aktuality uživatle Martin Polách

Zpět na přehled uživatele Martin Polách

pátek 28.06.2024

Ukončení školního roku 2023/2024

Dlouho očekávaný a školáky vyhlížený poslední den školního roku konečně nadešel. Učitelé předali vysvědčení žákům, deváťáci se slavnostně rozloučili s učiteli a spolužáky, předali kytičky a my všem přejeme krásné prázdniny a úspěšné vykročení do nového školního roku.

pondělí 10.06.2024

Pasování na čtenáře

Pasování prvňáčků na čtenáře.

pátek 07.06.2024

Den dětí 2024

Den dětí „oslavili" žáci naší školy v pátek 7.6. formou zábavného dopoledne v areálu sportoviště TJ. Žáci 9. ročníku si pro své mladší spolužáky připravili dovednostní a sportovní aktivity. Naši osmáci provázeli mladší děti jednotlivými úkoly a skvěle tak fungovali jako vedoucí týmů, které byly složeny z dětí 1. - 7. třídy. Své role se zhostili nanejvýš zodpovědně a plynule a bez problémů s nimi procházeli stanoviště po stanovišti. Patří jim za to velká pochvala a ještě větší ocenění si zaslouží žáci nejstarší, kteří celou akci perfektně připravili a zorganizovali. Věřím, že si všichni tento netradiční školní den užili a budeme se těšit na podobnou akci v příštím školním roce.

pondělí 06.05.2024

McDonald's Cup

Žáci 1. stupně se účastnili fotbalového turnaje McDonald's Cup, který se konal na fotbalovém hřišti v Zubří.

pátek 03.05.2024

Návštěva dravců

  Na konci dubna k nám po delší pauze zavítala přehlídka dravých ptáků a sov ze záchranné stanice Seiferos z Lednice. Čekolo nás seznámení s desítkami dravců. I když to bylo zajímavé povídání, všichni netrpělivě čekali na letovou produkci, kdy jsme viděli dravce v akci při lovení kořisti. Některým odvážlivcům dokonce přistával orel na rukou...

středa 13.12.2023

Mikulášská nadílka 2023

5.12. proběhla ve škole a školce tradiční nadílka od Mikuláše a jeho družiny. I když čerti vypadali hrůzostrašně, nakonec do pekla nikoho nednesli a všem dětem ještě dali šanci na polepšení. Možná i proto, že andělé jim v tom všemi dostupnými silami zabránili. Děti si to užily a za přednesené básničky či zazpívané písničky dostaly od Mikuláše odměnu v podobě balíčků se sladkostmi a ovocem.  

pátek 09.06.2023

Den dětí 2023

Den dětí „oslavili" žáci naší školy v pátek 2.6. formou zábavného dopoledne v areálu sportoviště TJ

pondělí 29.05.2023

Odpoledne s kouzelníkem

24. května jsme ve školní družině zažili vzrušující odpoledne s kouzelníkem. Obdivovali jsme jeho hbité ruce a zkoumali jak je možné vyčarovat hrdličku, králíka, peníze nebo naopak začarovat  kouzelnickou hůlku, dřevěnou kuličku aj. Vystoupení nás všechny rozesmálo, potěšilo a pobavilo.                                            Vychovatelka:   Olga Křenková

úterý 09.05.2023

Běh osvobození 2023

V pátek 5.5.2023 se v aleji Hynka Tošenovského uskutečnil tradiční Běh osvobození, kterého se zúčastnili žáci a děti všech ročníků školy a školky. Oproti loňskému roku nám přálo počasí a tak jsme mohli být svědky vydařených běžeckých výkonů. Žáci, kteří se umístili do 3. místa na stupních vítězů, získali kromě diplomu a sladké medaile také pohár. Všichni běžci byli odměněni drobným občerstvením. Děkujeme za organizaci akce školské komisi v Dolní Bečvě a SVČ Rožnov pod Radhoštěm.

úterý 02.05.2023

KOPANÁ MCDONALD'S CUP, KATEGORIE B

Turnaj v kopané